Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
W Bochni odbył się XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli. Z zawodów w niezwykłej podziemnej scenerii Wiślacy przywieźli sześć medali.
W turnieju wzięło udział 415 judoków z 51 klubów z takich krajów jak Austria, Czechy, Chorwacja, Litwa, Słowacja, Ukraina, Węgry oraz Polska. Start naszych najmłodszych zawodników sekcyjnych można ocenić na bardzo dobry.
Po bardzo emocjonujących i zaciętych pojedynkach wywalczyli następujące lokaty:
srebrne medale – Daria Muroń, Filip Sagan oraz Adam Bazarnik
brązowe medale – Gabriela Maślej, Matvii Rusanov i Jakub Marszałek

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom.
Klasyfikację drużynową wygrała ekipa Triumf Kiev, przed TH Mladost RS oraz AZS Opole.
Najbliższe tygodnie to czas odpoczynku, do startów na macie najmłodsi zawodnicy wrócą po wakacjach.
Życzymy dużo słońca i udanych letnich wyjazdów.