Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Niestety nie udało się naszym futsalowcom pokonać kolejnej przeszkody w Pucharze Polski. Wisła odpadła w półfinale. Trenerzy z Akademii Piłkarskiej przegrali spotkanie z zespołem FB Wojtas 2-4. Zespół rywali Białej Gwiazdy wygrał ostatecznie rozgrywany w naszej hali turniej.
Bramki dla Wisły w halowym meczu padły po trafieniach Krystiana Żakowicza i samobójczym golu Szymona Witka.