Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Siatkarki Białej Gwiazdy rundę finałową I Ligi Małopolskiej kobiet rozpoczęły niestety od porażki. Na wyjeździe uległy UKS Jedynka Tarnów 3-0. Po pierwszym w miarę wyrównanym secie, w dwóch pozostałych zawodniczki z Tarnowa pokazały kto w sobotni wieczór jest w lepszej dyspozycji.
UKS Jedynka Tarnów – TS Wisła Kraków 3-0
(25-21, 25-17, 25-17)
W kolejnym spotkaniu 16 lutego Wiślaczki zmierzą się z ELITE VOLLEY.