Puchar „Białej Gwiazdy” zdobyła zawodniczka z USA

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 27 października 2016

Z okazji 110-lecia Wisły Kraków, sekcja gimnastyczna zorganizowała turniej o Puchar „Białej Gwiazdy” w gimnastyce sportowej w kategorii juniorek.

Startowały zawodniczki z USA, Węgier i najlepsze juniorki z Polski.

Wyniki wieloboju:

1.PAWLAK Natalia Aerial Athletics USA

2.ŁUKA Oliwia KS Iskra Zabrze

3.PAWLAK Kamila Aerial Athletics USA

4.SIKORA Barbara KS Iskra Zabrze

5.DRELICHARZ Wanda TS Wisła Kraków

6.MOHACSI Leona UTE Budapeszt Węgry

7.BODROGI Emma UTE Budapeszt Węgry

8.RAJEWSKA Zofia UKS SMS Olsztyn

Zawody stały na dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawodniczki z USA , to córki byłej zawodniczki TS Wisła Anny Michaliszyn, wielokrotnej Mistrzyni Polski, zawodniczki trenera Kaliszewskiego, która na stałe mieszka w USA.