Informacje w sprawie salki treningowej sportów walki
W nawiązaniu do pojawiających się w domenie publicznej informacji dotyczących nieprawidłowości w...
Koszykarze Wisły Kraków zagrają w sobotę 2 lutego o godzinie 18:00 wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek grupy C drugiej ligi.
Przeciwnikiem Wawelskich Smoków będzie zespół Pogoni Ruda Śląska. Sląski zespół zajmuje w tabeli ósmą lokatę, w dziewiętnastu meczach wygrywając dziewięciokrotnie. Wisła z kolei plasuje się na trzecim miejscu, na dziewiętnaście meczów wygrywając czternaście razy.
Naszym zawodnikom życzymy powodzenia.