Starty sekcji strzeleckiej

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 13 października 2020

MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN – WROCŁAW

W pierwszy weekend  października zawodnicy sekcji strzeleckiej startowali w głównej imprezie sezonu – Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn.
Tym razem wiślakom nie udało się  włączyć do bezpośredniej walki o najwyższe lokaty.
Najlepiej z wiślaków wypadł Marcin Szymański, który zajął 10 miejsce w karabinie 50m leżąc mężczyzn oraz Dominika Mędrala, która była 15 w pistolecie sportowym kobiet.

Pozostali nasi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem, zajmując lokaty w okolicach połowy stawki. Nasza skromna, ośmioosobowa reprezentacja, powróciła jednak z tego wyjazdu z kolejnymi bezcennymi doświadczeniami, które na pewno zaowocują w przyszłości.

MISTROZSTWA POLSKI STRZELANIA DO RZUTKÓW – POZNAŃ

Na Mistrzostwach Polski w strzelaniu do rzutków w Poznaniu startował Marcin Zawiślan. Nasz reprezentant strzelał w konkurencji Skeet. Do finały wszedł ze świetnej 4 pozycji, ostatecznie uplasował się na 6 miejscu.

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

Nasza najmłodsza zawodniczka Ewa Taracholik w swoim drugim starcie w zawodach wystartowała na Mistrzostwach Polski Młodzików. Taracholik uplasowała się na 8 pozycji. Wiślaczka pokazała się z bardzo dobrej strony i mamy nadzieję, że z każdym startem i nabranym doświadczeniem będzie się zbliżać do czołówki zawodniczek.