Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni to jedyny w Europie turniej odbywający się podziemiach kopalni. Dwudziesta pierwsza edycja turnieju odbyła się w dniach 16-17 czerwca.
W zawodach wzięli udział judocy w różnych kategoriach wiekowych z 9 państw: Austrii, Chorwacji, Czech, Finlandii, Irlandii, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Węgier oraz Polski.
Wśród uczestników nie zabrakło reprezentantów Wisły Kraków.
Jan Barwach zdobył złoty medal, srebro wywalczył Karol Kowalski, a brązowe medale zdobyli Franciszka Kobylańska i Wojciech Gawęda.