Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Siatkarki Białej Gwiazdy w sobotę rozegrają spotkanie w Kętach z miejscowym Kęczaninem.
Wiślaczki bardzo dobrze rozpoczęły sezon, odnosząc w dwóch spotkaniach zwycięstwa i tracąc tylko jednego seta. Zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli I ligi kobiet gr. B (Małopolska).
Nasze sobotnie rywalki plasują się tuż za Wiślaczkami, na trzeciej pozycji. Czeka nas zapewne emocjonujący i zacięty pojedynek.