Zbiórka na remont sali i łazienek sekcji bokserskiej TS Wisła Kraków

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 25 czerwca 2021

Sekcja bokserska Wisły Kraków ruszyła ze zbiórką finansów na remont sali i łazienek. Obecne warunki, w których odbywają się zajęcia są fatalne, a pomieszczenia wymagają gruntownego remontu.
Jeśli możesz wesprzyj zbiórkę, za każdą formę okazanej pomocy będziemy wdzięczni.

LINK DO ZRZUTKI >>>

Potrzebujemy wyremontować w pełni salkę bokserską oraz łazienki. Potrzeb jest wiele:
– odgrzybianie ścian i sufitu
– wymiana parkietu
– remont 30-letniego ringu
– założenie wentylacji
– przemalowanie ścian
– zakup i montaż luster
– dostosowanie łazienek

Nie możemy dłużej trenować w takich warunkach, a niestety nie posiadamy środków na remont w związku z czym prosimy Państwa o wsparcie nawet najdrobniejszymi kwotami. Zebrane pieniądze pozwolą nam na wykonanie niezbędnego remontu, tak aby klub spełniał warunki do uprawiania sportów walki, abyśmy mogli stworzyć miejsce służące rozwojowi naszym zawodnikom, a także pozostałym trenującym. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

O sekcji

Sekcja bokserska powstała w styczniu 1933 roku. Na prawie 90-letni dorobek klubu składa się wysiłek wielu pokoleń zawodników, trenerów i działaczy w celu osiągnięcia wspaniałych wyników sportowych. Sekcja wychowała w tamtym czasie wielu Mistrzów Polski, a także medalistów Polski i Europy m.in. Teofila Kowalskiego, Zbigniewa Pietrzykowskiego, Stanisława Dragana.

W późniejszych latach trenerzy sekcji ukształtowali wielu młodych, utalentowanych pięściarzy: Mateusz Rzadkosz, Andrzej Wawrzyk, Rafał Pląder i in.
Obecnie najbardziej utytułowanym zawodnikiem jest Jarosław Iwanow – wielokrotny Mistrz Polski, członek kadry olimpijskiej i zwycięzca wielu turniejów zagranicznych.

Sekcja bokserska TS Wisła Kraków stale odnosi sukcesy i od kilku lat jest w czołówce klubów w Polsce. Niektóre z ostatnich osiągnięć naszych zawodników:
Wielokrotny Mistrz Polski Młodzików i Kadetów: Piotr Niewiadomski
Wielokrotny Mistrz Pucharu Polski Kadetów: Jakub Pyclik
Wicemistrzowie Polski Młodzików: Adrian Burda i Kacper Kadłuczka
Mistrzyni Pucharu Polski Kadetek: Julia Rożańska
brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorek: Julia Różańska
Mistrzyni Polski Juniorek: Julia Różańska
Wicemistrzynie Polski Juniorek: Julia Różańska, Nikola Maksymowicz
Wicemistrz Pucharu Polski Seniorów: Mateusz Basza
brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów: Marta Mulewska

Sekcja bokserska TS Wisła Kraków prócz grupy zawodniczej, prowadzi również zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.