Gramy!

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 11 października 2019

Po przełożeniu dwóch ligowych spotkań koszykarki Białej Gwiazdy w końcu rozpoczną sezon ligowy. W sobotnie popołudnie o godz. 17.00 w hali Wisły zmierzą się z Artego Bydgoszcz. Mecz ten z wielu powodów będzie bardzo ważny,  a wasza obecność i wsparcie będzie nieoceniona.

Bilety ulgowe w cenie 8 zł i normalne w cenie 12 zł, będą do nabycia przed meczem.

Drużyna z Bydgoszczy zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli i ma na koncie dwa wygrane mecze. W pierwszej kolejce Artego pokonało drożynę z Lublina 78:62, a w drugiej serii spotkań rozgromiło Politechnikę Gdańską 92:54.

 

Przypominamy o akcji #dorzucdokosza , której celem jest zabranie funduszy na wsparcie sekcji koszykówki żeńskiej Wisły Kraków

-> INFORMACJE O AKCJI #DORZUCDOKOSZA

-> #DORZUĆ DO KOSZA I WYGRAJ NAGRODĘ