Oświadczenie zarządu TS Wisła i inwestora w sprawie restauracji
Oświadczenie TS Wisła W hali przy ulicy Reymonta 22 restauracja „U...
Od dnia 14.10.2019 pływalnia TS „WISŁA” Kraków jest otwarta. Zapraszamy do korzystania z usług naszej pływalni.
Ogromne podziękowania kieruje do Pana Dyrektora ZSOMS mgr Krzysztofa Sobesto, Pani Aleksandry Solarz, Pani Agaty Wajdy, Pani Iwony Bohosiewicz, Pana Roberta Zaczkiewicza, firmie DELFIN Technika Basenowa Budowa i Serwis Basenów za pomoc, poświęcony czas i zaangażowanie w pracach naprawczych pływalni TS „WISŁA” Kraków. Ze sportowym pozdrowieniem Paulina Kujawa.