Brązowy medal Diany Benkovej na Pucharze Europy w Berlinie
Diana Benkova wywalczyła brązowy medal Pucharu Europy Juniorów w kategorii do 70...
Zawodniczki Wisły Kraków ograły wczoraj na własnym parkiecie drużynę krzeszowickiego Maratonu. Podopieczne Magdaleny Śliwy dzięki sobotniemu zwycięstwu zajmują aktualnie czwartą pozycję w rozgrywkach ligowych grupy czwartej drugiej ligi.
Wisła w meczu z Maratonem Krzeszowice przegrała zaledwie jednego seta. Sobotnia wygrana jest trzecim zwycięstwem krakowskiego zespołu w bieżącym sezonie. Kolejny mecz siatkarki Białej Gwiazdy rozegrają w sobotę 23 listopada, a przeciwnikiem Białej Gwiazdy w wyjazdowym spotkaniu będzie zespół Popradu Stary Sącz.
Wisła Kraków-Maraton Krzeszowice 3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:23)