Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Wawelskie Smoki przegrały wczoraj na własnym parkiecie drugi mecz 1/8 finału play-off drugiej ligi. Zespół Syntex Księżak Łowicz okazał się lepszy od zespołu Wisły w dwóch meczach, wczorajszy pojedynek na hali przy ulicy Reymonta wygrywając 68-66.
Naszym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę w tym sezonie i osiągnięcie wyniku, jakiego chyba nikt nie spodziewał się od podopiecznych Piotra Piecucha. Gorąco wierzymy, że w przyszłym sezonie zapał w zespole nie ostygnie i Wawelskie Smoki będą w stanie postawić kolejny krok do przodu w swoim koszykarskim rozwoju.