Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Sekcja szachowa TS Wisła ma za sobą dwa pierwsze mecze w ekstralidze szachowej 2018. W pierwszej rundzie po wyrównanym spotkaniu udało się osiągnąć remis 3-3 z zespołem Biały Król Wisznia Mała. W rundzie drugiej naszymi rywalami byli zawodnicy faworyzowanej Miedzie Legnica.
Rywale nie dali nam szans i ostatecznie przegraliśmy 2-4.
Skład Wisły: Maciej Klekowski, Michał Matuszewski, Arkadiusz Leniart, Mikołaj Tomczyk, Juraj Druska, Maria Leks, Julia Osmak, Dariusz Mikru.