Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Informujemy, że z końcem maja 2020 r. basen TS Wisła Kraków znajdujący się w hali przy Reymonta 22 zakończył działalność.
Dziękujemy zawodnikom i ich rodzicom, najemcom oraz wszystkim bywalcom naszej pływalni za kilkadziesiąt lat wspólnych lat!
Zawodnicy sekcji pływackiej za jakiś czas rozpoczną treningi na nowej pływalni na obiektach SP nr 5 im. Polskich Olimpijczyków.