Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Koszykarki rozpoczynają walkę w fazie play-off.
Zawodniczki Białej Gwiazdy we wtorek 3 kwietnia i we środę 4 kwietnia zmierzą się w ćwierćfinale Energa Basket Ligi Kobiet z zespołem AZS Gorzów Wielkopolski. Początek obydwu spotkań został zaplanowany na godzinę 18:30.
Wisła w fazie zasadniczej dwukrotnie pokonała zespół AZS-u. Najpierw w Gorzowie koszykarki z Reymonta wygrały 64-56, by w drugim meczu rozgrywanym przy Reymonta pokonać swoje przeciwniczki 75-63.
Zapraszamy na halę!