Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Siatkarki Białej Gwiazdy wygrały dzisiejsze spotkanie z zespołem Dalinu Myślenice. Drużyna prowadzona przez Lesława Kędrynę zostawiła w pobitym polu ostatnią ekipę w tabeli grupy B I Ligi Małopolskiej Kobiet. Wisła wygrała ten mecz 3-0. Pierwszego seta Wiślaczki wygrały do dziesięciu, drugiego do trzynastu, a trzeciego do piętnastu.
Sporą niespodzianką zakończył się także mecz w Wieliczce, gdzie dotychczasowy lider MKS Andrychów przegrał z miejscowym MKS MOS. Wynik ten sprawia, że liderem została drużyna Wisły Kraków, czego naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy!