Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Kąty Wrocławskie były organizatorem MP Młodzieży w judo. W turnieju wzięli udział zawodnicy z ponad trzydziestu klubów.
Danuta Majcher okazała się bezkonkurencyjna w kat. 48 kg i po dwóch zwycięskich walkach zdobyła złoty medal.
Pokonała Anne Olejnik (UKS Gimnazjon Suchy Las) oraz Martyne Apraksin (Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok).
Kerim Ouerfelli sięgnął po brązowy krążek. Stoczył dwa zwycięskie pojedynki z zawodnikami Olimpii Poznań (Jewtuch) oraz UKJ 225 Warszawa (Krogulski).
Trzeci nasz reprezentant Mariusz Muniak odpadł w eliminacjach.
W klasyfikacji medalowej Wisła zajęła szóste miejsce.