Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Koszykarze Wisły Kraków wygrali dzisiaj w Sosnowcu.
Podopieczni Piotra Piecucha pokonali w pierwszym spotkaniu fazy play-off sosnowieckie Zagłębie 86-82. Wawelskie Smoki po raz kolejny w tym sezonie pokazały ogromny charakter a szalę zwycięstwa krakowski zespół przechylił na swoją korzyść w ostatniej kwarcie, którą wygrał siedemnastoma punktami.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły okazał się w dzisiejszym spotkaniu Kamil Czajkowski, który zdobył dwadzieścia dwa punkty.
W rywalizacji do dwóch zwycięstw Biała Gwiazda prowadzi 1-0. Rewanż odbędzie się w Krakowie w niedzielę 25 marca.