Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Podczas pierwszego tegorocznego startu, wiślaccy judocy wywalczyli srebrny oraz brązowy medal na zawodach Pucharu Polski Seniorów i Seniorek w judo. Turniej odbył się w Sobótce.
Srebro wywalczyła Danuta Majcher w kat. wagowej 48 kg. Potwierdzając tym samym swoją przynależność do krajowej czołówki judoczek rywalizujących w tej kategorii.
Paweł Tylek w wadze do 60 kg zdobył brązowy medal. Jest to jego pierwszy „seniorski” krążek.
Białą Gwiazdę reprezentował także Kerim Ouerfelli (kat.81 kg), któremu niestety nie udało się przebrnąć eliminacji.