Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
W miniony weekend w Bratysławie odbył się Puchar Europy w judo. W zawodach, które toczyły się w stolicy Słowacji wzięło udział dwóch zawodników Białej Gwiazdy.
Danuta Majcher najpierw wygrała dwa starcia z rywalkami z Chorwacji i Niemiec, potem jednak musiała uznać wyższość przeciwniczek z Belgii i Izraela. Zawodniczka Białej Gwiazdy zajęła ostatecznie siódme miejsce.
Drugi judoka z Reymonta czyli Kerim Ouerfelli odpadł w eliminacjach.