Wyjątkowa koszulka może być twoja

Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 14 listopada 2023

Koszulki RETRO stylizowane na wzór koszulki meczowej Wisły Kraków z pierwszej połowy lat 90. dostępne od ręki w pełnej rozmiarówce . Nie zwlekaj i zamów już dziś. Możliwa wysyłka na cały świat.

Cena: 199 zł

ZAMÓW TUTAJ >>>

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu replikę piłkarskiej koszulki meczowej Wisły Kraków z pierwszej połowy lat 90. We wspomnianym okresie barwy Wisły reprezentowali tacy zawodnicy jak: Artur Sarnat, Grzegorz Pater, czy Tomasz Kulawik. W przeciwieństwie do oryginału gwiazda na piersi została wykonana za pomocą aplikacji haftowej, nie nadruku, a krój, w jakim wykonaliśmy koszulkę jest nowoczesny – lekko dopasowany.

TECHNOLOGIA WYKONANIA

Koszulka została wykonana z COOLMAXU – nowoczesnego i najlepszego aktualnie dostępnego włókna poliestrowego, które zapewnia świetną oddychalność oraz doskonale odprowadza wilgoć. To sprawia, że koszulka jest idealna nie tylko na stadion, ale także podczas treningów, czy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ściągacz, który zastosowaliśmy został wykonany z bawełny.

*do każdej koszulki dołączony jest certyfikat autentyczności COOLMAX

NUMER 10 NA PLECACH

Nadruk na tyle koszulki postanowiliśmy wykonać w jednej wersji: napis TS Wisła wraz z numerem 10, który od zawsze oznacza najlepszego zawodnika na boisku, ale w tym przypadku symbolizuje również słynny w całej Polsce – sektor X, czyli popularną “dziesiątkę”, miejsce, gdzie pisała się historia ruchu kibicowskiego naszego klubu. W tym miejscu pragniemy oddać hołd sektorowi – legendzie, popularnej “dziesiątce”!

Napis TS Wisła, oraz numer 10 wykonany został za pomocą trwałego termotransferu folią flex.

*nie ma możliwość personalizacji na tyle koszulki

ZAMÓW TUTAJ >>>