Oświadczenie zarządu TS Wisła i inwestora w sprawie restauracji
Oświadczenie TS Wisła W hali przy ulicy Reymonta 22 restauracja „U...
Koszykarze Wisły Kraków bardzo udanie rozpoczęli sezon 2019/2020 w grupie C drugiej ligi koszykówki.
Podopieczni Piotra Piecucha wygrali inauguracyjne spotkanie z zespołem AZS PWSTE Jarosław 66-61.
Pierwsze dwie kwarty meczu przebiegały pod dyktando Wawelskich Smoków, którzy na przerwę schodzili do szatni z dziesięciopunktową przewagą. Trzecia kwarta okazała się zwycięska dla gości, ale cały czas nie potrafili oni dogonić dobrze dysponowanych Wiślaków. Ostatecznie koszykarze z Reymonta wygrali to spotkanie różnicą pięciu punktów
Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły okazał się wczoraj Maciej Maj, który zdobył piętnaście punktów.