Informacja w sprawie umorzenia długu
Zarząd stowarzyszenia TS Wisła informuje, iż w dniu 23 czerwca 2026 dokonał...
Podopieczne Lesława Kędryny wygrały swój mecz w I Lidze Małopolskiej Kobiet. Siatkarki Białej Gwiazdy pokonały outsidera ligowej tabeli Sokół Zator 3-0. Pierwszego seta nasze zawodniczki wygrały do dziesięciu, drugiego do dwudziestu, a trzeciego do dwudziestu jeden.
Wisła zajmuje w tabeli drugie miejsce, liderem jest zespół MKS Andrychów.